Anunturiolx.ro recomanda aceasta echipa
Vezi toate articolele
Promoveaza-ti afacerea cu numai 250 lei/luna

Doresti sa ai propiul site de prezentare? Suna la 0733896700. Preturi cuprinse intre 800 - 2500 lei, in functie de cerinte. Valabil in toata Romania!

Debarasari Cluj | Telefon 0733896700 | Program nonstop. Echipa recomandata
Esti din Cluj si nu stii la cine sa apelezi pentru a debarasa mobila veche? Suna la 0733896700 si cere estimare cost. Program nonstop

Dragi clujeni,

Echipa noastra pune la dispozitie, servicii de debarasari mobila veche orasul Cluj-Napoca. Programul nostru de lucru, este nonstop. Ne puteti contacta telefonic, in fiecare zi pana la ora 22:00, si pe formularul de mai jos, la orice ora din zi si din noapte. Suntem aici pentru a va ajuta sa debarasati mobila veche

Formular contact

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Debarasari Cluj, Testimoniale

Link-uri utile

CJPC Cluj | ANPC

Debarasari cluj imagini

Debarasari Cluj, pret

Preturile privind serviciile de debarasare mobila veche Cluj, se stabileste in functie de volum si de complexitatea serviciului. Dupa ce ne trimiteti toatele datele debarasarii, echipa noastra poate estima costul, in proportie de 100%. Asadar, va invitam sa ne sunati sau sa ne scrieti pe formularul de estimare cost, aflat mai sus

Plata servicii

Plata serviciilor privind serviciile debarasari mobila veche Cluj, se face numerar sau prin transfer bancar, in limitele legii. Nu percepem bani in avans pentru serviciile de debarasari angajate cu clientul nostru. Orice plata privind serviciile de debarasare mobila veche Cluj, se efectueaza dupa finalizarea lucrarii. Garantam servicii de calitate si preturi bune.

Cere oferta de pret. Vom incerca sa oferim cel mai bun pret din tot judetul Cluj-Napoca

 

Alte servicii oferite clujenilor

Pe langa servciile de debarasare mobila Cluj, prestam si servicii de mutari complete. Daca sunteti interesati de mutarea mobilei si a bunurilor, noi va putem ajuta. Negociem pretul telefonic sau online. De asemenea, va putem ajuta si cu montajul mobilei noi sau mobilei vechi. Suntem aici pentru a va oferi solutii optime cu privire la orice solicitare aveti

Ne adresam tuturor persoanelor fizice si juridice, interesate de serviciile noastre. Oferim factura fiscala si/sau bon fiscal. Oferta noastra privind serviciile de mutari & debarasari mobila Cluj, este serioasa si nu lasa loc de negocieri ulterioare.

DATE CONTACT:

Tel/WhatsApp: 0733896700

E-mail: mutaritransport1@gmail.com

Propulsat cu mândrie de WordPress

Poate va mai intereseaza: